Dennis Hadžikadunić (24) konačno je debitovao u španskoj Primeri za momčad Mallorce.

Valladolid i Mallorca su u meču 28. kola Primere odigrali 3:3, a Dennis je na terenu proveo svih 90 minuta.

Bh. reprezentativac je u Mallorcu stigao u zimskom prelaznom roku, a u prethodnih 10 mečeva nije dobijao šansu za igru.

Ekipa Valladolida je povela u 33. minuti preko Pereza, da bi Muriqi poravnao na 1:1 u 53. minuti.

Pet minuta kasnije Morlanes postiže drugi gol za Mallorcu, ali Amallah u 68. minuti zabija za 2:2.

Igrala se 86. minuta kada je Monchu po treći put matirao golmana Mallorce i domaći su pred sami kraj bili pred pobjedom.

Ipak, Muriqi u 94. minuti iz penala pogađa i donosi bod Mallorci.

Hadžikadunić i saigrači se poslije ovog remija nalaze na 12. poziciji sa 34 osvojena boda.

Valladolid je na 15. mjestu sa 29 bodova.

U narednom kolu Mallorca igra protiv Celte, dok će Valladolid gostovati Villarrealu.