Golman BiH Ibrahim Šehić (34) govorio je za BHT1 nakon poraza BiH u Bratislavi od Slovačke rezultatom 0:2.

“Iskreno ne znam ni šta je bilo. Ne znam šta nam se desilo od Zenice do Bratislave. Bili smo umorni i nismo imali svježine. Možda su se igrači istrošili i fizički i emotivno nakon meča sa Islandom.

Preloši smo bili u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme je bilo korektno, ali ovo ne smije da nam se dešava.

Nismo ništa naučili iz izgubljenih utakmica od prije. Moramo mnogo pametnije u budućnosti.”

Šehić je prokomentarisao i pobjede Portugala i Islanda u ovom kolu te nastavak kvalifikacija.

“Bilo je za očekivati da će Island i Portugal pobijediti. Ipak, vidite da je grupa izjednačena.

Bit će borba do zadnje utakmice za drugo mjesto. Ako imaš loš dan, onda izgubiš. Moramo analizirati i ispraviti greške. Ništa nije izgubljeno.”