INTERVJU/ Džekina mama Belma: Čuvam i danas poklon koji mi je kupio od prve plate
Rijetko za Reprezentacija.ba govore roditelji reprezentativaca, posebno njihove majke. No kada je Edin Džeko u pitanju pravila ne postoje. Majka Dijamanta, Belma Džeko, ekskluzivno govori za Reprezentacija.ba portal na 37. Edinov rođendan
Draga gospodjo neka ste zivi i zdravi!
Steta sto jos nemate 2-3 sina, bili bi prvaci Europe
Malo ste se zaletili nekad na Hayatu pa rekli “Ne moze svaka biti djevojka Edina Dzeke” 🙂
Šalu na stranu, divna porodico sve najbolje vam želimo!!!
Sretno i berićetno tisuljećje trajalo
Svako ko je otisao daleko od kuce prodje tesku krizu. Suze, nostalgija itd. Ali kada se to prebrodi, onda pocinje let ka vrhu.
Zavisi koliko ko zeli i moze, ali svako je napravio pomak u odnosu na ono sto je imao u BiH.
Nek je sretan rođendan našem vođi navale…….dugo ćemo se načekati da se ovakva klasa ponovi u našoj reprezentaciji
Zdravlja, srece, ljubavi nafake od srca Edinu i porodici uzoj i siroj. Edin je jedan. Cuva li seharu?
A što ne kaže mama da je divan suprug 😂😂😂😂
Ovako dijete, momka i covjeka majke rijetko radjaju. Kod porodice Dzeko se bozijom voljom potrefila genetska predispozicija za radjanjem fudbalskog genija, stasitog momka, kulturnog i nadasve dobrog covjeka! Isti slucaj imamo sa Edinovom porodicom gdje mu je Bog svojom miloscu podario 4 zlatne djece i suprugu kakvu samo covjek pozeliti moze… Zato Dzeko nas dijamantu neka ti je sretan rodjendan i da nam dozivis vise od sto godina u zdravlju i rahatluku zajedno sa svojim najmilijim!
Hvala gospodjo vasem muzu,i vama sto ste B.i H.podarili Edina🇧🇦!