Ekipe Leotara i Igmana su danas u Trebinju odigrale 1:1 u susretu 21. kola Premijer lige BiH.

Golova nije bilo u prvom poluvremenu, da bi Leotar poveo u 58. minuti.

Glavni sudija Miloš Gigović je dosudio penal za domaće, pokazao drugi žuti karton gostujućem igraču Veliću, a siguran sa bijele talčke za prednost Leotara bio je Handžić.

Iako su imali igrača manje na terenu, gosti iz Konjica su uspjeli zabiti gol za poravnanje.

Igrala se 62. minuta kada je Ramić matirao Puletića za 1:1. Bio je to 12. gol Ramića ove sezone i trenutno je najbolji strijelac lige.

Igman je u 73. minuti ostao sa samo devet igrača na terenu. Gigović je pokazao drugi žuti karton Bešagiću i fudbaler gostiju je morao izaći iz igre.

Leotar je u 95. minuti imao veliku šansu da osvoji tri boda.

Sudija Gigović je dosudio drugi penal za domaće, ali golman Igmana Ćeman je odbranio šut Handžiću i spasio svoj tim od poraza.

Fudbaleri Leotara su osmi na tabeli sa 23 boda, dok je Igman pretposljednji sa dva boda manje.