Večeras su se igrale utakmice četvrtfinala Kupa Francuske. Na terenu smo gledali Saida Hamulića i Seada Kolašinca. Prvi je prošao u polufinale, drugi nije.

Hamulić (22) odigrao je nove minute za svoj Toulouse u koji je došao u januaru.

Toulouse je pregazio drugoligaša Rodez sa čak 6:1.

Hamulić je ušao u igru u 59. minuti pri rezultatu 6:0.

Bio je to četvrti nastup Hamulića za Toulouse, dva puta je igrao u Ligue 1, dva puta u Kupu. Prethodno je igrao jednom za drugi tim svoje ekipe, gdje je postigao dva gola.

Nema revanša, pa će poufinalu igrati sa Annencyjem koji je šokantno izbacio Marseille našeg Seada Kolašinca (29).

Kolašinac se našao u prvoj postavi, ponovo na poziciji lijevog stopera u formaciji sa tri stopera u zadnjoj liniji.

Marseill je vodio do 53. minute, ali su na kraju ispali na penale. Annecy je preokrenuo golovima u 53. i 56. minuti, a onda šok završnica. Alexis Sanchez profulio je penal u 85. minuti, ali Marseille uspijeva u 96. minuti zabiti za konačnih 2:2. Gosti su bili uspješniji u penalima.

Kolašinac je igrao nešto manje od sat vremena.