St. Pauli našeg Nikole Vasilja (27) ostvario je četvrtu vezanu pobjedu u 2. Bundesligi.

Ekipa St. Paulija je u utakmici 21. kola 2. Bundeslige pobijedila u gostima Magdeburg sa 2:1.

Vasilj je u ovom susretu branio svih 90 minuta za pobjedničku ekipu.

Magdeburg je poveo u 39. minuti preko Atika, ali gosti u nastavku zabijaju dva gola i osvajaju tri boda.

Prvo je Irvine u 74. minuti poravnao rezultat, da bi Medić u 88. minuti postigao gol i donio trijumf St. Pauliju.

St. Pauli je trenutno osmi na tabeli sa 29 bodova.

Ekipa Magdeburga se nalazi na 15. poziciji sa 21 bodom.

Regensburg, koji sa klupe predvodi Mersad Selimbegović (40), odigrao je 1:1 protiv Hannovera.

Singh je u 16. minuti doveo Regensburg u prednost.

Momčad Regensburga je u 55. minuti imala veliku šansu da udupla vodstvo, ali Albers nije iskoristio penal.

Kazna je stigla u 88. minuti kada je Teuchert postigao gol i postavio konačnih 1:1.

Regensburg je pretposljednji na tabeli sa 20 bodova, dok je Hannover deveti sa 29 bodova.