Milan našeg Radeta Krunića (29) pobijedio je večeras Salzburg, za koji nastupa Amar Dedić (20), rezultatom 4:0 i plasirao se u osminu finala Lige Šampiona.

Bio je ovo odlučujući duel u grupi E za drugu poziciju, a Milan je opravdao ulogu favorita i slavio sa 4:0.

Giroud je u 14. minuti zabio za 1:0, da bi se Krunić u 46. minuti sjajno snašao i glavom pogodio za 2:0. Bio je to prvi gol Radeta ove sezone za tim iz Milana.

Do kraja utakmice Milan je postigao još dva gola i to preko Girouda u 57. te Messiasa u 91. minuti.

Krunić je igrao do 78. minute za Milan, dok je Amar Dedić proveo svih 90 minuta na terenu u timu Salzburga.

U drugom meču ove grupe Chelsea je slavio protiv zagrebačkog Dinama sa 2:1. Luka Menalo (26) nije ulazio u igru u timu Dinama.

Chelsea je osvojio prvo mjesto u grupi sa 13 bodova, Milan je drugi sa 10, Salzburg je zauzeo treće mjesto sa šest, a Dinamo je posljednji sa četiri boda.

Salzburg europski put nastavlja u Europa Ligi, dok je Dinamo završio nastup u Europi.