U 12. kolu turske Superlige sastali su se Konyaspor i Kasimpasa, a nakon posljednjeg sudijskog zvižduka bilo je 1:1.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:0, a u uvodu drugog dijela poveli su gosti. Ibrahim Šehić je napravio veliku grešku koju je iskoristio Haris Hajradinović i pogodio za vodstvo svog tima.

Konačnih 1:1 postavio je Guilherme u 82. minuti.

Šehić je branio cijeli meč i dobio ocjenu 5.9. Hadžiahmetović je ponovo bio na visini zadatka, odigrao je svih 90 minuta i zaradio ocjenu 7.5 što je bilo dovoljno da bude drugi najbolje ocijenjeni igrač Konye.

Hajradinović je ocijenjen sa 7.7, najbolje u svom timu. Daniel Graovac je također odigrao cijeli susret u dresu Kasimpase, a dobio je ocjenu 6.9.

Konyaspor je stigao do 20. boda i zauzima šesto mjesto na tabeli. Kasimpasa je 10. sa 14 bodova.