VIDEO/ Miralem Pjanić u debiju zabio za Sharjah FC

Prvijenac Pjanića u Emiratima

Miralem Pjanić u debiju zabio za Sharjah FC

Miralem Pjanić (32) je prije nekoliko dana prešao iz Barce u Sharjah FC iz Emirata, a danas je u debitantskom nastupu postigao gol.

Pjanić je zaigrao od prve minute u pobjedi Sharjaha nad Baniyasom od 3:0 i u 39. minuti postigao gol iz penala.

Naš reprezentativac je igrao do 78. minute za Sharjah.

Preostala dva gola zabili su Alcacer u 15. te Luanzinho u 43. minuti utakmice.

Ekipa Sharjaha nakon dva odigrana kola ima maksimalnih šest bodova uz gol razliku 5:0.

Miralem i saigrači u narednom kolu gostuju Ajmanu.