Napoli je večeras kao gost u okviru prvog kola Serie A savladao Veronu sa 5:2, a bh. napadač Milan Đurić igrao je 18 minuta.

Milan Đurić je u igru ušao u 72. minuti, a za 18 minuta igre dobio je četiri od šest duela, te je imao tri uspješna od šest dodavanja.

Verona je povela u 29. minuti golom Lasagnea. Osam minuta nakon toga Napoli je poravnao pogotkom Kvaratskhelia, a u trećoj minuti nadoknade prvog dijela Napolitance u vodstvo od 2:1 dovodi Osimhen.

Henry je pogodio u 48. minuti za izjednačenje 2:2, a nakon toga slijedi napadački Napoli i nova tri gola. Prvo je Zielinski pogodio za 2:3 u 55. minuti, potom deset minuta poslije na 2:4 povisuje Lobotka, a konačnih 2:5 postavlja Politano u 79. minuti.

Verona u narednom kolu gostuje Bologni, dok Napoli na svom terenu igra sa Monzom.