U okviru drugog kola turske Superlige snage su odmjerili Konyaspor i Basaksehir, a nakon konačnog sudijskog zvižduka nije bilo pogodaka.

Konyaspor i Basaksehir su odigrali bez golova 0:0, a gosti su imali nešto malo više od igre. Držali su loptu 60% u svojim nogama, a imali su devet udaraca naspram osam Konyaspora.

Ibrahim Šehić i Amir Hadžiahmetović su odigrali po svih 90 minuta, dok je Amar Rahmanović igrao do 88. minute.

Šehić je prema analizi portala SofaScore zaradio 7.5 ocjenu, a imao je ukupno tri odbrane. Ocjena bh. golmana je najveća na utakmici uz saigrača Demirbega.

Hadžiahmetović je ocijenjen sa 7.2. Imao je 57 tačnih od 63 dodavanja, dakle 90% uspješnosti. Rahmanović je dobio ocjenu 6.4.

Konyaspor nakon dva odigrana kola ima dva boda i gol razliku 0:0, dok Basaksehir ima četiri boda.