Fudbaleri Tuzle su u prijateljskom meču odigrali 1:1 protiv Čukaričkog.

Tuzla je ovaj duel odigrala u okviru priprema za nastup u Konf. ligi, a jedini gol za bh. premijerligaša zabio je Nukić.

Za Tuzlu su od prve minute igrali: Fejzić, Šukilović, Mehidić, Čeliković, Nukić, Karjašević, Mehanović, Mišić, Kuzmanović, Smajlagić i Eleout.

Priliku u nastavku su dobili Hrkač, Karić, Brajlović, Ferreyra, Mešinović, Mendeš, Burić, Veselinović i Rekić.

Momčad tuzlanske Slobode doživjela je pravi debakl od Slavena Belupa sa čak 0:5.

Ekipa iz Hrvatske je nakon prvog poluvremena imala tri gola prednosti, da bi u nastavku postigla još dva gola.

Za Slobodu su igrali: Bukvić, Devedžić, Mehmedović, Delić, Beganović, Kurtalić, Alić, Maksimović, Osmić, Buturović, Kapetanović.

Priliku sa klupe su dobili Mehić, Avdić, Bratovčić, Gazivoda, Hasanović, Saletović, Kadrić, Alves, Sattam, Manović, Pekarić i Ommar.