Crna Gora i BiH od 20,45 sati u Podgorici igraju utakmicu trećeg kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija.

Naš tim igra u sastavu:

Šehić, Sušić, Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Kolašinac, Hotić, Pjanić, Hadžiahmetović, Gojak, Krunić i Džeko.

Priliku sa klupe čekat će Vasilj, Ćetković, Saničanin, Ćivić, Bešić, Prevljak, Demirović, Cimirot, Menalo, Kovačević, Stevanović i Prcić.

Za Crnu Goru igraju:

Mijatović, Vešović, Vujačić, Tomašević, Vukičević, Marušić, Raičković, Janković, Jovović, Mugoša i Hakšabanović.

Naša selekcija će u Podgorici imati veliku podršku jer se više od 700 bh. navijača nalazi na stadionu pod Goricom.

Meč u Podgorici sudi Daniele Orsato.

Direktan TV prijenos je na kanalima BHT1 i Moja TV.

Utakmica u Podgorici je počela!

3. minuta: Jovović je šutirao, ali brani Šehić.

6. minuta: Gojak je bio u prodoru, lopta odlazi u korner. Pjanić je odlično izveo korner, Hadžikadunić je sjajno šutirao, ali golman domaćih izbacuje loptu u novi korner.

7. minuta: Pjanić ponovo izvodi korner, ali domaći igrači izbacuju loptu iz svog kaznenog prostora.

12. minuta: Mugoša šutira visoko preko gola Šehića.

14. minuta: Hakšabanović je šutirao, a lopta je pogodila u glavu Hadžikadunića i naš reprezentativac je ostao da leži na zemlji. Srećom, Denis je bez problema nastavio utakmicu.

18. minuta: Pjanić je uposlio Krunića, ali naš reprezentativac se nije najbolje snašao u kaznenom prostoru Crnogoraca.

19. minuta: Hotić je šutirao, međutim golman Crne Gore brani.

25. minuta: Bez golova u Podgorici.

27. minuta: Sušić je centrirao, ali golman domaćih sigurno hvata loptu.

28. minuta: Opasan napad Crnogoraca, ali Gojak je u posljednji trenutak intervenisao i izbacio loptu u korner.

30. minuta: Janković je izveo korner, lopta je prošla sve igrače i završila pored gola Šehića.

31. minuta: Dobra akcija našeg tima, Krunić je uposlio Gojaka, koji je ubacio u peterac domaćih, ali golman Crne Gore hvata loptu.

34. minuta: Hotić je centrirao, međutim lopta odlazi u gol aut.

35. minuta: Gojakov ubačaj je izblokiran i bit će novi korner za BiH. Pjanić je centrirao, bilo je opasno pred golom Crne Gore, ali Tomašević izbacuje loptu.

38. minuta: Hakšabanović je izveo slobodan udarac za Crnu Goru, ali nije bilo opasnosti po Šehića.

41. minuta: Najbolja šansa na utakmici! Jovović je prošao po lijevoj strani i pogodio prečku. Naša selekcija je imala mnogo sreće u ovoj situaciji.

43. minuta: Pjanić je dobio žuti karton.

45. minuta: Crnogorci su skoro minutu imali posjed lopte, kružili oko našeg gola, ali na kraju lopta odlazi u aut.

Igrat će se još dvije minute sudijske nadoknade.

Poluvrijeme u Podgorici: Crna Gora – BiH 0:0.

Počelo je drugo poluvrijeme. Luka Menalo je zamijenio Dinu Hotića na samom startu drugog poluvremena.

50. minuta: Dobar napad našeg tima, ali Menalo se nije najbolje snašao. U nastavku akcije Pjanićev udarac je izblokiran i bit će korner za BiH.

51. minuta: Pjanić je izveo korner, ali nema opasnosti po gol Crnogoraca.

52. minuta: Hadžiahmetović je šutirao, međutim lopta ide ravno u golmana Mijatovića.

55. minuta: Kolašinac je centrirao, ali ponovo nema opasnosti za domaće.

56. minuta: Jovović je šutirao visoko preko gola Šehića.

58. minuta: Pjanić je ubacio iz kornera, ali udarac Menala brani golman Crnogoraca.

60. minuta: Nova izmjena u našem timu, Smail Prevljak mijenja Miralema Pjanića.

61. minuta: Udarac Raičkovića odlazi preko gola Šehića.

63. minuta: BiH vodi! Gol je zabio Luka Menalo!

65. minuta: Kolašinac i Marušić su dobili po žuti karton.

68. minuta: Eldar Ćivić mijenja Seada Kolašinca.

69. minuta: Prevljak je bio u dobroj prilici, ali lotpa odlazi u korner.

70. minuta: Gojak je izveo korner, ali nema opasnosti po Crnogorce.

73. minuta: Napad Crnogoraca, Sušić izbacuje loptu u korner. Božović je ubacio, ali bez opasnosti po gol Šehića.

74. minuta: Ćivić je dobio žuti karton.

75. minuta: Crnogorci su izveli slobodan udarac, na kraju je Šehić uhvatio loptu.

77. minuta: Crnogorci su poravnali. Marušić je uz mnogo sreće zabio za 1:1.

78. minuta: Demirović je zamijenio Džeku.

80. minuta: Udarac Gojaka je izblokiran.

82. minuta: Novi šut Gojaka, ovaj put lopta ide pored gola.

84. minuta: Velika šansa za domaće, ali Marušić je šutirao pored gola.

89. minuta: Hakšabanović je šutirao, međutim lopta je završila iznad gola Šehića.