Feđa Dudić je napustio Velež i jučer zvanično predstavljen kao novi trener Sarajeva, a najvatreniji navijači Veleža ostavili su poruku za svog bivšeg trenera.
“Dudiću, hvala ti za sve. Red Army Mostar“, pisalo je na parolu koju su postavili navijači Veleža.

Sasvim sigurno da su svi Rođeni zahvalni Dudiću što je u protekle dvije sezone napravio sjajne rezultate sa Veležom.
Rođeni su igrali Europu, osvojili Kup, te će i ovo ljeto nastupati u europskim takmičenjima.
Velež se jučer oprostio od Dudića objavom na Facebook i Instagram stranici.
”Zvanično obavještavamo sportsku javnost, članove, navijače i prijatelje kluba da Feđa Dudić više nije šef stručnog štaba FK Velež.
Treneru Dudiću zahvaljujemo na njegovom, zasigurno velikom, doprinosu u izgradnji uspješnog i stabilnog Veleža, i želimo mu mnogo sreće i uspjeha u nastavku njegove karijere i privatnom životu.
O imenu novog šefa stručnog štaba javnost će biti blagovremeno obavještena.
Idemo dalje, složno, jako i predano, za Velež kakvom težimo. MUSVDG!”.
(Reprezentacija.ba)

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino