Freiburg nije danas u posljednjem kolu Bundeslige uspio slaviti u Leverkusenu, te će se morati zadovoljiti plasmanom u Europa Ligu.

Liga Šampiona im je izmakla za tri boda.

Bayer je na svom terenu slavio sa 2:1, a nama zanimljiv podatak je da je Ermedin Demirović (24) u igru ušao posljednjih desetak minuta utakmice.

Demirović je u ovoj sezoni Bundeslige odigrao 31 utakmicu i zabio dva gola. Ukupno je proveo manje od pola sata po nastupu, tako da sigurno ne može biti zadovoljan sezonom. U kupu Njemačke još je odigrao pet mečeva i dao jedan gol.

Raduju vijesti iz Hoffenheima, gdje je nakon 19 mjeseci pauze zbog teške povrede napokon zaigrao Ermin Bičakčić (32).

Hoffenheim je u utakmici bez rezultatskog značaja izgubio 5:1 od Borrusije M'gladbach, a Bičakčić je odigrao nekoliko posljednjih minuta meča.

Tabelu Bundeslige na kraju sezone možete pogledati ovdje. Prve četiri ekipe idu u Ligu Šampiona, peta i šesta u Europa Ligu, a sedma u Konferencijsku ligu.

Ibiševićeva Hertha će u doigravanje za opstanak.