Ćiro: Doktor me se odrekao jer sam napustio Zagreb, ali bih došao u Travnik i da sam još bolesniji
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Aston Villa
Manchester United
Švicarska
FC Bayern München
Borussia Dortmund
TSG 1899 Hoffenheim
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Inter Milan
AC Milan
SSC Napoli
Juventus FC
AS Roma
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Ciro legendo nasa…jesi znao malo zasrrati nekim komentarima jer si vjerovao lazovu Sagolju li ipak si se ispravio…a to da hvalis gradonacelnika..nije ni cudo kad je covjek iz SDA..vidimo kako se zivi gdje je SDA”glavna” (Tesanj, Gracanica) a vidi se kako se zivi gdje je TROJKA/Sarajevo NIKADA prljavije nije bilo)….Hvala za sve CIRO MAJSTORE!
Akobogda pobjedjuje sda bolje nego pederasi i izdajnici
Ciro druze otjerase te dok si bio trener igrali smo dobro sad ovi uhljebasi korumpirani nizasta uzimaju bugara da mu nebi dao 2 ovce da cuva