Freiburg našeg Ermedina Demirovića (23) odigrao je 3:3 protiv Borussije M'Gladbach u okviru 33. kola njemačke Bundeslige.

Demirović je odigrao kompletno prvo poluvrijeme, a njegova momčad je nakon 13 minuta igre imala dva gola zaostatka.

Prvo je Bensabaini iz penala u trećoj minuti doveo goste u prednost, da bi desetak minuta kasnije Embolo zabio za 0:2.

Ekipa Freiburga je u nastavku zaigrala mnogo bolje, a Grifo iz penala u 49. minuti smanjuje na 1:2.

Gunter je u 61. minuti poravnao rezultat na 2:2, da bi Lienhart u 81. minuti postigao gol i Freiburg je imao vodstvo.

Ipak, Borussia je golom Stindla iz 93. minute uspjela izbjeći poraz i osvojila je bod.

Freiburg je trenutno peti na tabeli sa 52 boda i ima dva boda manje od četvrtog Leipziga.

Fudbaleri Borussije zauzimaju 11. poziciju sa 38 osvojenih bodova.