Adi Nalić vrištao od bolova, trener se nada da nije ono najgore

Adi Nalić se povrijedio na sinoćnjem meču Malmoa

Adi Nalić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, sinoć je doživio tešku povredu pred kraj utakmice Värnama – Malmo koja je završena remijem 0:0.

Situacija se desila u sudijskom vremenu drugog poluvremena kada je naš fudbaler nezgodno doskočio na desnu nogu, a tom prilikom je izvrnuo koljeno i počeo vrištati od bolova.

Njegov trener Miloš Milojević nakon utakmice na press konferenciji govorio je o povredi Nalića.

“Ne izgleda dobro, a za njegovo dobro se nadamo da nije ‘ono najgore’. Ako se ispostavi da jeste, onda se Adi mora boriti, a ja nemam sumnje da će se on vratiti jači ako ga bude očekivala duža pauza”, rekao je Milojević.

Nalić će danas ići na pregled magnetnom rezonancom i nakon toga će biti poznat stepen povrede i dužina oporavka bh. reprezentativca.

Prema prvim informacijama moguće da se radi o povredi ligamenata koljena i očekivani oporavak je oko šest mjeseci.

Adi je u igru ušao u drugom poluvremenu u 65. minuti. Dennis Hadžikadunić je odigrao cijeli meč.