Fudbaleri Zrinjskog nastavili su sa dominacijom u Premijer ligi BiH i ostvarili 13. pobjedu u nizu.

Zrinjski je večeras u prvom meču 23. kola Premijer lige BiH deklasirao Radnik iz Bijeljine sa 4:0 i postavio novi rekord po broju uzastopnih trijumfa u najjačem rangu bh. fudbala

Ponovo je briljirao fenomenalni Nemanja Bilbija sa čak tri gola i jednom asistencijom.

Napadač Zrinjskog je pogađao u 22., 45. i 50. minuti, dok je u 36. minuti bio asistent Tičinoviću.

Inače, Bilbija je sa 24 gola ubjedljivo najbolji strijelac u Premijer ligi BiH. Nemanja je postao i igrač sa najviše golova u jednoj sezoni u historiji Premijer lige BiH.

Zrinjski je u ovom trenutku prvi sa 60 bodova i ima čak 19 bodova više od druge Tuzle.

Momčad Radnika je posljednja sa 16 bodova.