U okviru posljednjeg susreta 21. kola Premijer lige BiH sastali su se Tuzla City i Široki Brijeg, a na kraju su ekipe podijelile bodove odigravši 2:2.

Gosti su u vodstvo došli u 25. minuti golom Vukoje. Na 1:1 poravnao je Krpić sa 11 metara, prethodno je Tomašević oboren.

Gosti ponovo dolaze u vodstvo u 77. minuti. Mujan je iskoristio sjajnu asistenciju i matirao Brajlovića. Samo tri minute poslije Mehanović postiže jako lijep gol za 2:2.

Utakmica se igrala na užasnom terenu stadiona Tušanj i krajnje je vrijeme da zajedničkim sredstvima Grad Tuzla, Općina, Kanton i NS/FS BiH zamijene teren stadiona na kojem dva premijerligaša igraju svoje utakmice kako bi se sačuvalo zdravlje igrača, ali i sačuvao ugled domaćeg fudbala.