Velež odigrao neriješno protiv Hajduka u Splitu

Hajduk i Velež remizirali u prijateljskom meču

Fudbaleri Hajduka i Veleža su danas u Splitu u prijateljskom susretu odigrali 1:1.

Hajduk je u prvom poluvremenu imao nekoliko šansi preko Krovinovića, Livaje i Mlakara, ali ofanzivci splitskog tima nisu bili najprecizniji.

S druge strane, golu Hajduka su zaprijetili Radovac, Zajmović i Dejanović, međutim golova nije bilo nakon prvih 45 minuta igre.

Momčad Hajduka povela je u 59. minuti, a strijelac gola bio je Livaja.

Ipak, Velež do poravnanja stiže u 89. minuti golom Pršeša.

Za Velež su od prve minute igrali;: Bogdanović, Radović, Zeljković, Ćosić, Anđušić, Isić, Peco, Hasanović, Zajmović, Dejanović i Radovac.

Priliku sa klupe su dobili Bajrić, Haskić, Zvonić, Pršeš, Bradao, Džanković, Jovičić i Drina.