Edin Višća odigrao je svih 90 minuta u remiju njegovog Trabzona i Giresuna (1:1) u okviru 22. kola turske Superlige.

Višća je u prvom poluvremenu mogao postići prvijenac u dresu Trabzona, ali njegov udarac u 45. minuti otišao je preko gola.

Gosti su iznenađujuće poveli u 68. minuti, a strijelac gola bio je Nayir.

Ipak, dvadesetka minuta kasnije Cornelius postiže gol i donosi poravnanje Trabzonu.

Prava drama odvijala se u 98. minuti kada je glavni sudija dosudio penal za Trabzon.

Grčki reprezentativac Bakasetas je šutirao sa bijele tačke, ali golman Kocuk je odbranio njegov udarac.

Glavni sudija je smatrao da je Kocuk ranije krenuo sa svog gola, pa je penal ponovoljen. Bakasetas je ponovo izveo najstrožiju kaznu, međutim Kocuk je još jednom odbranio i donio veliki bod svom tim.

Trabzon je trenutno prvi na tabeli sa 51 bodom, dok Giresun zauzima 14. poziciju sa 26 bodova.