Young Boysi su danas u prijateljskom meču savladali Servette sa 4:2, a strijelac jednog gola za poraženi tim bio je naš Miroslav Stevanović.

Siebatcheu je u trećoj minuti doveo domaće u prednost, da bi Magnin u 17. minuti postigao autogol i Young Boysi su imali vodstvo od 2:0.

Ipak, Rodelin u 30. minuti iz penala smanjuje na 2:1, a tri minute kasnije Stevanović rutinski zabija za 2:2.

Podsjećanja radi, Stevanović je ove sezone zabio pet golova i dodao čak 17 asistencija u 22 odigrana meča u svim takmičenjima.

Young Boysi u 38. minuti zabijaju novi gol i to preko Martinsa Pereire, a Roullier u 56. minuti trese svoju mrežu i postavlja konačnih 4:2.

Fudbaleri oba tima će do kraja zimske pauze odigrati još nekoliko prijateljskih mečeva.

Nastavak šampionata u Švicarskoj zakazan je za 30. januar.