Vicenza i Brescia su odigrale utakmicu u okviru 13. kola Serije B, a gosti su pobijedili rezultatom 2:3.

Od prve minute u napadu Brescije igrao je naš napadač Riad Bajić i u prvom poluvremenu dva puta asistirao.

Domaći su poveli u 18. minuti preko Proie, ali tri minute kasnije Palacio nakon asistencije Bajića zabija za 1:1.

Riad je u 40. minuti ponovo asistirao, a Bertagnoli pogađa i donosi prednost Bresciji.

Vicenza je mogla poravnati u 73. minuti, međutim Diaw nije iskoristio penal. Kazna je stigla u 81. minuti kada Bertagnoli postiže novi gol za goste.

Do kraja utakmice Vicenza je uspjela smanjiti na 2:3 i to golom Giacomellija u 84. minuti.

Bajić, koji trenutno nastupa za Bresciju kao posuđen igrač Udinesea, zamijenjen je u 61. minuti utakmice.

Brescia je trenutno prva na tabeli sa 27 bodova, a Bajić je u tekućoj sezoni zabio tri gola i četiri puta asistirao.