Danas su odigrane dvije utakmice 14. kola Premijer lige BiH, a oba duela okončana su bez pobjednika.

Rudar je u Prijedoru odigrao 2:2 protiv Veleža, dok je rezultat u meču Leotara i Slobode glasio 1:1.

Ekipa Rudara je protiv Veleža povela preko Jakupovića u 23. minuti, da bi Ćosić desetak minuta kasnije poravnao na 1:1.

Domaći su ponovo stigli do prednosti i to golom iz penala u 52. minuti, a siguran sa bijele tačke bio je Mandić.

Bod Veležu donosi Hasanović u 75. minuti utakmice.

Momčad Leotara je od 10. minute protiv Slobode imala igrača više, ali na kraju nije uspjela osvojiti tri boda.

Glavni sudija Miloš Gigović je u 11. minuti pokazao drugi žuti karton gostujućem igraču Karišiku, pa su Tuzlaci do kraja susreta imali igrača manje.

Leotar je brojčanu prednost iskoristio u 72. minuti i golom Aćimovića poveo, međutim golman Vukanović u 88. minuti zabija autogol i ispostaviće se postavlja konačnih 1:1.