VIDEO/ Milan Đurić zabio za prvu pobjedu Salernitane u Seriji A nakon više od 22 godine

Salernitana golom Đurića savladala Genou

Milan Đurić (31) postigao je svoj prvi gol u sezoni u dresu Salernitane i donio prvu pobjedu svojoj ekipi u tekućoj sezoni.

Salernitana je rezultatom 1:0 pobijedila Genou u meču sedmog kola talijanske Serije A, a junak je bio naš napadač.

Đurić je u igru ušao u 61. minuti, da bi pet minuta kasnije zatresao mrežu gostiju i ispostaviće se obezbijedio tri boda Salernitani.

Milanu je ovo bila šesta utakmica u sezoni te prvi gol.

Inače, Salernitana se nakon više od 20 godina vratila u Seriju A i ovo joj je bila prva pobjeda još od 16. maja 1999. godine.

Momčad Salernitane je nakon ove pobjede na 19. mjestu sa četiri boda, dok Genoa zauzima 16. poziciju sa jednim bodom više.