Malmo je večeras u utakmici 21. kola švedske lige razbio Orebro sa 5:1, a naš Adi Nalić (23) postigao je gol petom za pobjednički tim.

Nalić je u 68. minuti petom pogodio mrežu gostiju i u tom trenutku zabio za prednost od 4:1 u korist Malmoa.

Adiju, koji je odigrao cijeli meč, je to bio peti gol ove sezone u ligi, a zanimljivo da je prethodni gol postigao petom.

Inače, preostale golove za Malmo zabili su Nanasi, Čolak, Christiansen te Berget, dok je jedini strijelac za Orebro bio Mehmeti.

Drugi bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić (22) odigrao je svih 90 minuta za Malmo na poziciji stopera.

Malmo je trenutno prvi na tabeli sa 41 bodom, ali ima i susret više u odnosu na Djurgarden i AIK (oba tima imaju po 41 bod).