VIDEO/ Džeko za pet minuta postigao dva majstorska gola

Inter razbio Bolognu sa 6:1

Džeko za pet minuta postigao dva majstorska gola

Inter je večeras u meču četvrtog kola Serije A deklasirao Bolognu sa 6:1, a Edin Džeko je postigao dva gola za tim iz Milana.

Džeko je večerašnji susret počeo na klupi za rezervne igrače, ali je u 29. minuti zamijenio povrijeđenog Correu.

Ekipa Intera je povela u šestoj minuti golom Lautara Martineza, da bi Skriniar u 30. minuti zabio za 2:0.

Četiri minute kasnije Barella postiže novi gol za domaće, a Vecino je u 54. minuti matirao golmana gostiju po četvrti put.

Edin Džeko je u 63. minuti lijepo zabio za 5:0, da bi u 68. minuti iz izuzetno teške situacije majstorski savladao nemoćnog Skorupskog.

Počasni gol za Bolognu postigao je Theate u 86. minuti.

Džeko nakon četiri odigrana kola u Seriji A ima tri gola, dok je njegov Inter trenutno prvi sa 10 bodova.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.