Borac je večeras u susretu sedmog kola Premijer lige BiH savladao Radnik na svom terenu sa 4:3 i stigao do prve pobjede u sezoni.

Aktuelni šampion BiH je nakon tri minute igre gubio sa 0:2, ali je do kraja zabio četiri gola te osvojio tri boda.

Marković je u 2. i 3. minuti postigao dva gola i Radnik je na samom startu imaju veliku prednost.

Ipak, Ćosić u 21. minuti smanjuje na 1:2, a desetak minuta kasnije Vranješ zabija za 2:2.

Borac do potpunog preokreta i vodstva stiže u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golom Zakarića.

Vranješ je u 62. minuti iz penala povisio na 4:2, a konačnih 4:3 postavlja Gajić u 91. minuti.

Fudbaleri Borca trenutno su osmi sa šest bodova uz susret manje, dok je Radnik zadnji sa tri boda i jedini je bez pobjede.