U susretu Maribora i Domžala, bh. fudbaler i kapiten gostiju, Senijad Ibričić (35) u 26. minuti zaradio je direktan crveni karton.

Nakon greške na sredini terena, Senijad je pokušao ispraviti svoj potez, stigao je protivničkog fudbalera i nespretno i nenamjerno ga udario laktom u lice.

Glavni sudija je odmah pokazao crveni karton kapitenu Domažala i nekadašnjem reprezentativcu Bosne i Hercegovine.

Meč je završen pobjedom Maribora 3:1. Prvi gol postigao je Pihler u 14. minuti, potom je na 2:0 povisio Vancas u 31., a treći gol djelo je sjajnog Pihlera u 37. minuti. Domžale do počasnog gola dolazi u 55. minuti preko Husmanija.

Pored Ibričića, od prve minute na terenu su još igrala dva bh. igrača, bivši igrač Mladosti Enes Alić, te dijete Domžala Ajdin Mulalić.