Ajdin Hrustić (24), australijski reprezentativac bh. porijekla, zabio je jedan od najčudnijih golova u tekućoj sezoni u Bundesligi i donio bod Eintrachtu protiv Mainza (1:1).

Mainz je poveo preko Onisiwa u 11. minuti, da bi Hrustić četiri minute prije kraja postigao nevjerovatan gol.

Njegov udarac je izblokirala odbrana Mainza, ali mu se lopta odbila nekako dok je on bio na zemlji i uspio je iz okreta šutirati te lobovati nemoćnog golmana gostiju.

Inače, Hrustić je 2017. godine imao poziv tadašnjeg selektor U21 BiH Vinka Marinovića, ali ga nije prihvatio te je odlučio da nastupa za Australiju.

U redove Eintrachta stigao je 2020. godine iz nizozemskog Groningena za dva miliona KM, a večerašnji gol mu je bio prvi u dresu Eintrachta.