Koln je u meču 32. kola njemačke Bundeslige poražen na svom terenu od Freiburga sa 1:4, a strijelac jednog gola za goste bio je i naš Ermedin Demirović (22).

Petersen je u 18. minuti doveo Freiburg u prednost, da bi dvije minute kasnije Demirović zabio za 0:2.

Gol Demirovića možete pogledati OVDJE.

Bio je to peti gol Ermedina u sezoni, a prema podacima sa zvanične stranice Bundeslige ima i šest asistencija.

Domaći su preko Andersona smanjili u 50. minuti, a desetak minuta kasnije Duda je imao šansu da poravna na 2:2 iz penala, ali njegov šut brani golman Freiburga.

Do kraja susreta Freiburg preko Grifa u 93. i Schmida u 96. minuti stiže do ubjedljive pobjede.

Demirović je igrao do 57. minute i dobio žuti karton u timu Freiburga, koji je trenutno deveti sa 44 boda.