Zrinjski i Velež podijelili bodove u velikom derbiju

Remi u meču gradskih rivala

Zrinjski i Velež su večeras u Mostaru odigrali veliki gradski derbi u okviru 29. kola Premijer lige BiH, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Ekipa Veleža je povela u 43. minuti preko Vehabovića, ali Bilbija u 55. minuti pogađa za 1:1 i ispostaviće se donosi bod Zrinjskom.

Fudbaleri Veleža su jedina neporažena ekipa u nastavku sezone u Premijer ligi BiH, a u domaćem šampionatu već 16 kola ne znaju za poraz.

Momčad Zrinjskog je trenutno četvrta sa 50 bodova, dok je Velež trećeplasirani sa tri boda više.

Zrinjski u narednom kolu gostuje prvoplasiranom Borcu, a Velež na svom terenu dočekuje Željezničar.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.