Borac savladao Široki Brijeg i preuzeo prvo mjesto

Vranješ zabio dva gola za Borac, dok je Jurić bio jedini strijelac za Široki

Borac je večeras u Banjoj Luci u posljednjem susretu 27. kola Premijer lige BiH pobijedio Široki Brijeg sa 2:1 i preuzeo prvo mjesto na tabeli.

Ekipa Borca sada ima 53 boda koliko i Sarajevo, ali je na prvom mjestu zbog bolje gol razlike.

Junak trijumfa protiv Širokog bio je Stojan Vranješ, koji je pogađao u 30. minuti iz penala te u 88. minuti utakmice.

Jedini gol za goste zabio je Jurić u 74. minuti.

Fudbaleri Borca u narednom kolu gostuju trećeplasiranom Veležu, dok će Široki na svom terenu dočekati Zrinjski.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.