Real u velikom derbiju pobijedio Barcu, Koeman ponovo nije uvodio Pjanića u igru

Velika pobjeda Reala protiv Barcelone

Real Madrid je večeras u okviru 30. kola španske La Lige u najvećem svjetskom derbiju pobijedio Barcelonu rezultatom 2:1.

Real je već nakon pola sata igre imao dva gola prednosti.

Prvo je Benzema zabio petom u 13. minuti, da bi u 28. minuti Kroos postigao novi gol za domaće.

Ekipa Barce je uspjela u nastavku smanjiti na 2:1 preko Mingueze u 60. minuti, ali je na kraju Real osvojio velika tri boda.

Nizozemski trener Ronald Koeman ni večeras u igru nije uvodio našeg Miralema Pjanića.

Pjanić je u ligi odigrao 17 utakmica za Barcu, međutim u posljednjih pet mečeva je bio na klupi za rezervne igrače.

Fudbaleri Reala su trenutno prvi na tabeli sa 66 bodova, koliko ima i Atletico Madrid uz utakmicu manje, dok je Barca treća sa 65 bodova.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.