Željo i Mladost odigrali 4:4, Plavi u 94. minuti iz penala izbjegli poraz

Osam golova u duelu Željezničara i Mladosti

Fudbaleri Željezničara i Mladosti iz Doboja kod Kaknja su danas na stadionu Grbavica u susretu 25. kola Premijer lige BiH odigrali 4:4.

Gosti iz Doboja kod Kaknja su poveli u trećoj minuti golom Hadžića, da bi Hiroš u sedmoj minuti zabio za 0:2.

Željezničar se vratio i smanjio na 1:2 preko Zeca u 17. minuti.

Ipak, samo minutu kasnije Hadžić je iskoristio veliku grešku Erića i Mladost je ponovo imala dva gola razlike.

Međutim, nekoliko minuta prije kraja prvog poluvremen glavni sudija Mujić pokazao je direktan crveni karton gostujućem igraču Žulju.

Mladost je od 66. minute ostala bez još jednog igrača, a ovaj put je Sadiku morao izaći iz igre zbog dva žuta kartona.

Ekipa Željezničara je u 68. minuti golom Juričića stigla do 2:3, ali Alić u 89. minuti postiže gol za 2:4.

Do kraja susreta Željo je postigao dva gola i uspio izbjeći novi poraz.

Prvo je Zec u 91. minuti pogodio za 2:3, da bi Štilić iz penala u 94. minuti postavio konačnih 4:4.

Dodajmo da Željezničar već osam ligaških susreta ne zna za pobjedu.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.