Hajradinović odigrao svih 90 minuta u remiju Kasimpase

Povremeni reprezentativac BiH ubilježio je 28 nastup u dresu Kasimpase

Fudbaleri Kasimpase su u okviru 33. kola turske Superlige remizirali s domaćim Denizlisporom odigravši 1:1.

Kasimpasa je povela u 49. minuti golom Kevina Varge, a poravanje i konačan rezultat postavio je Hugo Rodallega iz penala u 87. minuti susreta.

Haris Hajradinović je odigrao svih 90 minuta i tako ubilježio svoj 28 nastup za Kasimpasu u ovoj sezoni. Postigao je dva gola i dodao pet asistencija.

Drugi bh. fudbaler koji igra za Kasimpasu, Armin Hodžić, utakmicu je propustio zbog povrede.

Pred klubom koji u ovoj godini obilježava 100 godina postojanja predstoji borba za opastanak u društvu najboljih, trenutno su 14. sa 35 bodova, tri više od zone ispadanja.