Široki u derbiju savladao Sarajevo

Široki golom Ikića pobijedio Sarajevo

Fudbaleri Širokog su večeras na domaćem terenu u derbi utakmici 22. kola Premijer lige BiH pobijedili Sarajevo sa 1:0.

Jedini gol na susretu zabio je Ikić u 52. minuti.

Gosti iz Sarajeva su od 68. minute imali grača više, ali nisu uspjeli doći do boda.

Zanimljivo da Sarajevo nije dalo gol u nastavku sezone, odnosno u tri odigrana kola proljetnog dijela Premijer lige BiH.

Sarajevo je nakon 22 odigrana kola prvo sa 46 bodova, dok je Široki drugoplasirani sa pet bodova manje.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.

Oznake:

Komentari

2 Komentara
Manijak
14.03.2021. 21:26

sr.psk.ohrva.tska koalicija po savovima hoce da razbuca BIH, u polit.ici,svakodnevnici,skolstvu pa i u sportu OCIGLEDNO rade jedni za druge.Cve.tkovic-M.acek,B.ob.an-Ka.ra.dzic, D.o.dik-C..ovic..sto godina pokusavaju a glu.pe ba.li.ye se ko.lju medjusobno.Pa ovaj sudija Billija iz ge.nociteta je trebao iskljuciti barem trojicu igraca Li.stice radi odugovlacenja.

Manijak 2

7 minute nadiknade a od toga se igralo 1 minut a 6 su se Lis.ticani valjali po travi.Uzas , antifudbal a sudija nista…ni zutog.I ovi su drugi, pa za njih sviju je Velez institucija.Zao mi momci igraju najbolji fudbal u drzavi a ovakvi ih presrecu na tabeli.Sramota