Zlatan Ibrahimović pretrpio je teške uvrede prisutne publike na beogradskoj Marakani.

Dok su njegovi saigrači iz Milana igrali protiv Crvene Zvezde, Ibrahimović je iza svojih leđa slušao teške i sramotne uvrede koje su zgrozile cijeli fudbalski svijet.

Ibrahimovića su na kraju vrijeđali i na nacionalnoj osnovi, koristivši pogrdan izraz za bosanske muslimane.

Uvrede su krenule nakon što je Ibrahimović skočio da proslavi pogodak svoje ekipe za 0:1.

S obzirom da navijači nisu prisustvovali ovoj utakmici, pretpostavka je da je Ibrahimovića vrijeđao neko od akreditovanih posjetilaca utakmice – novinara ili predstavnika Crvene Zvezde.

Ekipe Crvene Zvezde i Milana su večeras u Beogradu u prvom meču 1/16 finala Europa Lige odigrale 2:2.

Gosti iz Milana su poveli autogolom Pankova u 42. minuti, da bi Kanga u 52. minuti iz penala zabio za 1:1. Naš Rade Krunić (27) odigrao je svih 90 minuta za momčad Milana.