Koeman pohvalio rezervistu: Tako se treba pokazati kada uđete sa klupe

Trener Barcelone poslao novu poruku svojim igračima nakon pobjede protiv Elchea

Miralem Pjanić (30) danas nije nastupio u pobjedi Barcelone u gostima protiv Elchea.

Barca je slavila sa 0:2, a golove su postigli Frenike de Jong u 39. minuti i Riqui Puig u 89. minuti.

Mladi rezervista Puig u igru je ušao minutu ranije, te odmah zabio prvi gol u dresu Barcelone.

“Ušao je sa klupe i odigrao jako dobro. Uradio je ono što stalno tražim od veznih igrača – ušao je u protivnički šesnaesterac i postigao gol. Kada vam trener pruži šansu za igru, tada se morate dokazati i pokazati šta znate” poručio je Koeman poslije utakmice.

Pjaniću je od dolaska u Barcelonu ovo ukupno bio sedmi meč u kojem nije ušao ni minutu u igru. U 21 utakmici koliko je igrao za Barcu u ovoj sezoni, prosječna minutaža mu je bila oko 49 minuta po meču.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.

Oznake:

Komentari

7 Komentara
Vaše ime
25.01.2021. 01:21

Bukvalno maltretira Pjanića. Nije Pjanić neki 20-godišnji igrač koji je došao iz nekog slabijeg kluba pa mora da se pokaže nego kao VELIKI igrač iz VELIKOG Juventusa.

Anonymous
25.01.2021. 07:14

Ja da sam na Pjanicevom mjestu ne bih ni igrao kad ga ubaci u 80 minuti.Ponizenje, ipak znamo sta je on i ko je on, nije on neki igrac od 20 godina kojem treba minutaza.Da meni ovo radi namjerno bih fulao penale, kad si djubre i ja cu biti takvo.Gira onog Sergia, covjek nema kontakta s loptom.Najveci promasaj Barcelonr si ti, budi siguran Koemanu.

Anonymous
25.01.2021. 13:47

Ima ga pravo čiko

Anonymous
25.01.2021. 14:41

Takva je kakva je sad situacija trenutno u barci pjanicu treba sad samo da bude strpljiv jer ovaj holandski tulipan nece jos dugo bit na klupi cim dodje neko pametniji i koji se razumije imalo u fudbal i pjaniceve mogucnosti imat ce zagarantovano mjesto u prvih 11

Anonymous
25.01.2021. 14:45

Ma ovaj frajer nevoli jednostavno nas balkance kod njega bi na klupi i modric i rakitic i dzeko i pjanic i mandzukic svi sjedili na klupi a drugi kokosari bi igrali neznam zasto al imam osjecaj da nas nevoli iz razloga jer je bivsa juga redovno trpala tulipandzije na europskim i svjetskim prvenstvima dok je on igro 😂🤣😂🤣😂

Edin Jusic
25.01.2021. 16:26

I treba Pjanica je..ba…vati. Koeman je trener, bog i batina. Pjanic igra previse rezervisano i na sigurno. Mora se mjenjati, nema druge. Upravu je Koeman. Od veziste Barcelone moras ocekuvati da zabije sa 16 metara. Pjanic vec 2 godine nije pogodio okvir gola iz te pozicije….