VIDEO/ Barca poslije produžetaka izbacila trećeligaša iz Kupa, Pjanić promašio penal

Barca eliminisala Cornellu iz 1/16 finala Kupa Španije

Barca poslije produžetaka izbacila trećeligaša iz Kupa, Pjanić promašio penal

Ekipa Barcelone plasirala se u osminu finala Kupa Španije nakon što je večeras u gostima poslije produžetaka eliminisala trećeligaša Cornellu sa 2:0.

Regularnih 90 minuta igre okončano je rezultatom 0:0, da bi Dembele u drugoj minuti prvog produžetka i Braithwaite u 121. minuti zabili za prolaz Barce.

Miralem Pjanić je odigrao 120 minuta za Barcelonu, a u 39. minuti je imao šansu da zabije prvi gol u dresu katalonskog tima.

Pjanić je izveo penal, ali je golman Juan Ramirez sjajno odbranio udarac našeg reprezentativca.

Zanimljivo da je Barca u 80. minuti imala još jedan penal, međutim raspoloženi Ramirez je Dembeleu odbranio šut sa bijele tačke.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.