Gazibegović odigrao 90 minuta za Sturm

Wolfsberger i Sturm podijelili bodove u zaostalom meču sedmog kola austrijske Bundeslige

Ekipe Wolsfbergera i Sturma su danas u zaostalom meču sedmog kola austrijske Bundeslige odigrale 0:0.

Gosti su od 28. minute igrali bez isključenog Dantea, koji je nekoliko minuta ranije skrivio penal.

Ipak, Liendl nije iskoristio najstrožiju kaznu i ispostaviće se promašio najbolju šansu za domaće.

Do kraja susreta golova nije bilo, pa je Sturm stigao do velikog boda sa igračem manje.

Naš Jusuf Gazibegović odigrao je svih 90 minuta za Sturm na poziciji desnog beka.

Gazibegoviću (20) je to bio 10. nastup u svim takmičenjima u ovoj sezoni. Osam puta je igrao u ligi, a dva puta u Kupu Austrije.

U21 reprezentativac BiH je nedavno zabio i gol u prijateljskom meču za tim iz Graza.