Fudbaleri Milana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije nakon što su u osmini finala poslije boljeg izvođena penala eliminisali Torino (5:4) za koji je 120 minuta igrao Amer Gojak (120).

Nakon što je prošlo kolo igrao na poziciji zadnjeg veznog, Gojak je večeras odigrao veoma dobrih 120 minuta za Torino na poziciji polušpica. Jedinu pravu šansu Torino je imao upravo preko njega.

Nakon regularnih 90 minuta igre golova nije bilo, pa su uslijedila dva produžetka sa po 15 minuta.

S obzirom da su mreže mirovale i u produžecima, igrači oba tima su pristupili izvođenju penala, a na kraju su slavili igrači Milana sa 5:4.

Gojaku je ovobio 10. nastup u dresu Torina u aktuelnoj sezoni. Osam puta je nastupio u ligi, zabio gol i asistirao, dok je dva meča odigrao u Kupu Italije.

U timu Milana nije bilo Radeta Krunića (27) zbog korona virusa.