VIDEO/ Nova majstorija Prevljaka, prevario je tri protivnička igrača i sjajno zabio

Prevljak postigao treći gol u posljdnje dvije utakmice za Eupen

Nova majstorija Prevljaka, prevario je tri protivnička igrača i sjajno zabio

Oostende i Eupen su večeras u susretu belgijske Jupiler lige odigrali 1:1, a duel je obilježila majstorija našeg reprezentativca Smaila Prevljaka (25).

Prevljak, koji je igrao do 58. minute, je u 49. minuti majstorski prevario tri protivnička igrača, dvojici je probacio loptu kroze noge, i sjajno zabio za prednost svoje ekipe.

Bio je to sedmi ligaški gol za Smaila ove sezone, a treći u zadnja dva susreta.

Prije nekoliko dana je postigao dva gola za pobjedu svoje momčadi u gostima protiv Cercle Brugge sa 2:1.

Ipak, Oostende stigao do boda golom Kvasine u 79. minuti susreta.

Spomenimo da je Eupen od 16. minute igrao bez Agbadoua, koji je zaradio direktan crveni karton.

Fudbaleri Eupena su nakon ovog remija na 13. mjestu sa 24 osvojena boda.