Barca ponovo “tanka”, Pjaniću samo četiri minute

Ponovo gotovo nikakva minutaža za Miralema Pjanića

Barcelona je remizirala sa Valencijom rezultatom 2:2 u utakmici 14. kola La Lige.

Za nas najzanimljiviji podatak – Miralem Pjanić u igru je ušao tek u 86. minuti utakmice.

Za svijet najzanimljivije – Messi je novim golom postigao ukupno 643 gola čime je sustigao legendarnog Pelea koji je do sada jedini postigao toliko golova za jedan klub – još od davne 1974.

Gledajući utakmice u La Ligi ovo je drugi put da Pjanić igra po četiri minute, nakon što je istu minutažu imao i protiv Real Betisa prije četiri kola.

Dok u Ligi Šampiona igra redovno u prvoj postavi, u prvenstvu je do sada samo jednom igrao od prve minute. Protiv Atletico Madrida odigrao je 83 minute.

U posljednjih pet susreta u ligi dva puta nije uopšte ulazio u igru.

Barcelona je i dalje na petoj poziciji šampionata, dok je Valencija skočila na 12. poziciju.