Rijeka i Dinamo su večeras u derbi susretu 15. kola HNL-a odigrali 2:2, a Luka Menalo je nastavio sa sjajnom formom i zabio novi gol za Rijeku.

Gosti iz Zagreba su poveli preko Ivanušeca u drugoj minuti, ali Galović u 28. minuti pogađa za 1:1.

Sedam minuta kasnije Menalo glavom zabija i donosi prednost Rijeci. Menalu, koji je u Rijeku stigao na posudbu upravo iz Dinama, je ovo bio treći gol u zadnje tri utakmice.

Prošle nedjelje je postigao gol za pobjedu Rijeke protiv Hajduka, a u četvrtak je u Europa Ligi zatresao mrežu nizozemskog Alkmaara.

Ipak, Dinamo je uspio poravnati i doći do boda. Igrala se 82. minute kada je povremeni bh. reprezentativac Izet Hajrović, koji je ušao u igru u 58. minuti, asistirao Lauritsenu za konačnih 2:2.

Stjepan Lončar je igrao svih 90 minuta za Rijeku, dok je Menalo zamijenjen u 89. minuti.