Fudbaleri Kasimpase su u uvodnom meču 12. kola turske Superlige pobijedili na svom terenu Denizlispor sa 3:2.

Koita je u 36. minuti doveo Kasimpasu u prednost, da bi gosti poravnali tri minute kasnije preko Niyaza.

Ipak, domaći na odmor odlaze sa golom prednosti zahvaljujući novom golu Koite iz 42. minute.

Igrala se 52. minuta kada je Varga povisio na 3:1, a konačnih 3:2 postavlja Rodallega u 91. minuti iz penala.

Haris Hajradinović (26) igrao je svih 90 minuta za Kasimpasu, dok je Armin Hodžić (26) zamijenjen u 71. minuti.

Hajradinović je ove sezone odigrao 11 mečeva i zabio dva gola, a Hodžić je postigao tri gola u osam odigranih susreta.

Ekipa Kasimpase je trenutno šesta na tabeli sa 18 bodova, dok je Denizli predzadnji sa samo šest bodova.