Pjanić igrao prvi put u startnoj postavi u La Ligi, Barcelona ponovo izgubila

Barca poražena u derbiju od Atletica

Atletico Madrid je u derbi utakmici 10. kola španske La Lige pobijedio Barcelonu rezultatom 1:0.

Pobjedonosni gol za domaće zabio je Carrasco u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena nakon velike greške golmana Ter Stegena.

Barca je u nastavku pokušala doći bar do izjednačenja, ali promjene rezultata nije bilo.

Miralem Pjanić je prvi put u La Ligi zaigrao od prve minute za Barcelonu. Naš reprezentaivac je zamijenjen u 83. minuti susreta.

Ekipi Barcelone je ovo bio treći poraz i trenutno se nalazi tek na 10. mjestu sa samo 11 osvojenih bodova.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.