Ekipa Arsenala je u meču trećeg kola grupe B Europa Lige pobijedila norveški Molde u Londonu sa 4:1.

Gosti su iznenađujuće poveli golom Elingssena u 28. minuti, ali Haugen pred sami kraj prvog poluvremena pogađa svoju mrežu i donosi Arsenalu izjednačenje.

Nesretna ekipa Moldea je i u drugom poluvremenu zabila još jedan autogol. Sinyan je u 62. minuti matirao vlastitog golmana te je Arsenal preokrenuo rezultat i poveo sa 2:1.

Do kraja utakmice lodonski tim je pogađao još dva puta. Strijelci su bili Pepe u 69. i Willock u 88. minuti susreta.

Sead Kolašinac je odigrao svih 90 minuta za Arsenal. Kolašinac je ove sezone nastupio u svakom meču grupne faze Europa Lige.

U drugom susretu ove grupe Rapid je u Beču bio bolji od Dundalka sa 4:3. Od 72. minute u timu Rapida nastupio je Srđan Grahovac.