Bosanskohercegovački internacionalac Hamza Čataković (23) istakao se i u večerašnjem meču protiv Sereda.

Nekadašnji fudbaler Sarajeva nalazi se u sjajnoj formi. Nakon što je na minulih šest utakmica postigao četiri pogotka, danas je zaostalom meču 4. kola Fortune lige upisao i asistenciju. Na gostovanju kod Sereda bilo je 1:1.

Prvi do prednosti došao je upravo Trenčin. Čataković je u 22. minuti sjajno pronašao Roguljića kojem nije bilo teško da matira golmana domaćih, a vodstvo od 1:0 bilo je na snazi do 62. minute kada Ba Tidiane pogađa za izjednačenje.

Iako je u nastavku Trenčin bio daleko bolji, domaći su uspjeli sačuvati svoju mrežu i osvojiti bod.

Osim Čatakovića, na terenu je danas bio i Jasmin Čeliković (21) koji je ovog ljeta prešao u Sered.

On je u igru ušao u drugom poluvremenu, dok su Alen Mehić (19) i Adnan Kanurić (20) meč odgledali s klupe.